Dobra gra planszowa dla osób dorosłych

Nikogo już chyba nie zdziwi fakt, że nawet podczas tzw. domówek, osoby dorosłe grają w gry planszowe. Dlaczego? Ponieważ są one w stanie zapewnić naprawdę ogrom dobrej zabawy. Można się bawić nie tylko podczas rozmów, czy też podczas tańca, ale równie dobrze można się bawić, rozkładając na stolę grę planszową. Wydawać by się mogło, że nikt nie będzie tym zainteresowany, ale tak nie jest. Wszyscy z wielką przyjemnością angażują się do gry. Jeżeli ktoś chciałby znaleźć fajną propozycję. to powinien sprawdzić Tania Książka – Odmęty grozy.

Potwory na statku

“Parowiec Atlantica płynie do Bostonu, ale za statkiem podąża mroczny cień, skrywający się pod falami. Twoi współpracownicy wydają się dziwnie zagubieni i wpatrują się w morze z cichą, rozpaczliwą tęsknotą”. Co też dzieje się na statku? Oto zadanie, które czeka na wszystkich uczestników gry.

Na dnie Oceanie Atlantyckiego czają się potwory, którym bardzo zależy na tym, aby zatopić parowiec. Owe potwory, które nie mają przyjaznych zamiarów, robią wszystko, aby swój plan doprowadzić do końca. W tym celu, na pokład statku wysyłają swoje hybrydy, które przybierają ludzką postać. Nikt niczego nie może być pewien – kto jest człowiekiem, a kto jest hybrydą. Nie można sobie wzajemnie ufać. Chociaż z drugiej strony – jeżeli nikt sobie nie zaufa, to szanse na przetrwanie są naprawdę marne.

W każdej rozgrywce takich hybryd na statku może być różna ilość. Czasem może to być jedna osoba, a czasem więcej. Zadaniem polega na tym, aby odnaleźć zdrajców, zanim Ci doprowadzą do zatopienia statku. Chociaż nie jest to jedyne zadanie, jakie czeka na wszystkich uczestników gry. Jest ono jeszcze bardziej skomplikowane, dlatego warto naprawdę wciągnąć się w tą grę, jeżeli ktoś szuka czegoś rozbudowanego, co jest w stanie zapewnić dobrą zabawę przez bardzo długi czas.

Na uwagę zasługuje również wykonanie gry. Wszystkie elementy graficzne, jak również same figurki, to prawdziwy majstersztyk, który zostanie doceniony przez wszystkich graczy.